„Didžioji kalėdinė Panevėžio mugė“ – jau gruodžio 5 dieną!
2021 Gruodžio 5 d.
(Sekmadienis)
Renginys jau įvyko
„Didžioji kalėdinė Panevėžio mugė“ – jau gruodžio 5 dieną!

Visą savaitgalį Panevėžio gyventojai ir miesto svečiai, užsukę į „Cido“ areną, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, gurmaniškus maisto produktus, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

Šventinę atmosferą kurs kone 200 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu.

Didžioji dalis kalėdinės mugės Panevėžyje dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

„Didžioji kalėdinė Panevėžio mugė“ vyks dvi dienas „Cido“ arenoje . Gruodžio 4 d. lankytojai laukiami nuo 10 iki 17 val., o gruodžio 5 d. nuo 10 iki 16 val.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti galimybių pasą. Tad lankytojus ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi. Jeigu jaučiate bet kokius su COVID-19 susijusius negalavimus, prašome į renginį nevykti. Saugokime vieni kitus!

Daugiau informacijos apie saugumo taisykles mugės dalyviams ir lankytojams galite rasti čia: https://festivus.lt/informacija-lankytojams

Renginio trukmė: 6 val.

Durys atidaromos: 10.00val.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP

Renginio organizatorius: Festivus, UAB

Daugiau informacijos: į areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).

Kiti renginiai
VIP ložės bilietas LKL rungtynės: Panevėžio ...
Kaina nuo: 15,00 €
Pirkti bilietą
LKL rungtynės: Panevėžio „Lietkabelis“ – ...
Kaina nuo: 6,00 €
Pirkti bilietą
Šokių vakaras „Sidabrinė naktis 2022“
Įėjimas nemokamas
Visi renginiai