Panevėžio „Baltija“: svarbaus žaidėjo netektis ir pirmosios draugiškos rungtynės

2016-08-09

UEFA salės futbolo taurės turnyrui besiruošianti Panevėžio „Baltija“ pradėjo treniruotis „Cido“ arenoje ir šiandien sužais pirmąsias uždaras draugiškas rungtynes su šių metų Lietuvos salės futbolo taurės laimėtoju „Klaipėdos universitetu“.

„Vakar surengėme pirmąją treniruotę „Cido“ arenoje, kurioje vyks UEFA taurės turnyras. Pagrindinės futbolininkų užduotys šiuo metu – priprasti ir prie dangos, ir prie arenos erdvės. Abu šie dalykai iš esmės skiriasi nuo įprastų futbolininkų treniruočių sąlygų“, – sakė „Baltijos“ treneris Aurelijus Vekerotas.

Panevėžio ekipą taip pat papildė du žaidėjai iš Radviliškio „Lokomotyvo“. Tai taikliais šūviais pasižymintis Jurijus Jeremejevas ir geriausias praėjusio sezono Lietuvos salės futbolo A lygos vartininkas Erlandas Duršlikas. Pastarasis kompensuos netikėtą komandos netektį – dėl traumos negalėsiantį žaisti patyrusį vartų sargą Aidą Skeiverį.

Tarptautinis salės futbolo taurės turnyras Panevėžyje vyks pirmą kartą. Teisę kovoti UEFA Futsal turnyre Panevėžio „Baltija“ iškovojo šių metų balandį, tapusi Lietuvos salės futbolo čempione.

Rugpjūčio 17-20 dienomis „Cido“ arenoje „Baltija“ susitiks su Sarajevo „Centar Sarajevo“, Stambulo „Istanbul Üniversity SK“ ir Gibraltaro FC „Lynx“ ekipomis. Iš viso pirmame atrankos etape varžysis komandos iš 48-ių Europos šalių.

Į pagrindinį turnyro etapą pateks tik turnyro Panevėžyje nugalėtojai, kurie spalį Italijoje susitiks su Portugalijos, Belgijos ir šalies šeimininkės klubais.

UEFA Futsal taurės turnyro tvarkaraštį ir bilietus galima rasti svetainėje cidoarena.lt