Pirmą kartą Panevėžyje – didžiausias Lietuvos „Zumba“ renginys

2016-05-23

Šį šeštadienį, gegužės 28 d., Panevėžio „Cido“ arenoje pagal uždegančią Lotynų Amerikos muziką kilnosis šimtai rankų ir kojų. Tik paradui šį kartą vadovaus ne didžėjus ar grupė, o aštuonios šiuo metu madingiausios fitneso rūšies „Zumba“ trenerės. Trečią kartą Lietuvoje ir pirmą kartą Panevėžyje organizuojamame renginyje „Zumba Dance Party Panevėžys 2016“ dalyvaus keli šimtai neįprastos bendruomenės narių iš visos šalies ir Latvijos.

„Zumba“ – tai Pietų ir Lotynų Amerikos muzikos įkvėptas fitnesas, jungiantis šokį su aerobikos elementais. „Zumba“ patraukli tuo, kad ji tinka visų amžiaus grupių ir fizinio pasirengimo žmonėms. „Zumba“ mėgėjus ir instruktorius vienijanti tarptautinė organizacija skaičiuoja, kad pasaulyje ją šoka beveik 20 milijonų žmonių“, – pasakojo renginio organizatorė, ilgametė „Zumba“ instruktorė Meda Maceikienė.

Pasak M. Maceikienės, „Zumba“ choreografijoje derinami patys įvairiausi stiliai – nuo gatvėse atsiradusio hip-hopo iki sambos, salsos ir net egzotiškų pilvo šokių. Neatsiejama „Zumba“ dalis yra naujausia ir topų viršūnėse karaliaujanti Latin stiliaus muzika: salsa, samba, čia čia čia, merengė, tango ir kita. Anot organizatorės, „Zumba“ populiarumu naudojasi net ir tokie pripažinti atlikėjai kaip Shakira, Enrique Iglesias ar reperis Pitbull, specialiai kuriantys dainas šiam šokiui.

„Smagu, kad „Zumba Dance Party“ renginiai tapo šios fitneso rūšies mėgėjų suvažiavimu. Esame tikra bendruomenė – iš įvairiausių Lietuvos miestų susirenkantys žmonės jau pažįsta vieni kitus, o visi naujokai mielai priimami. „Zumba“ ypatumas yra tai, kad ji neišvengiamai sukuria gerą nuotaiką, jos neabejotina nauda sveikatai pritraukia net 60 metų sulaukusius žmones“, – teigė M. Maceikienė.

Renginį Panevėžyje M. Maceikienė itin rekomenduoja dar nežengusiems nė vieno „Zumba“ žingsnelio. „Tai puiki proga susipažinti su savitu gyvenimo būdu, pamatyti, kokie energingi būna šokantys žmonės. Čia mes pristatysime ne tik standartinę „Zumba“, bet ir jos programas „Toning“ ir „Step“, todėl tikrai bus galimybė pasirinkti artimiausius širdžiai šokius. Apskritai, bet kuriam suaugusiam, užsiėmusiam žmogui „Zumba Dance Party Panevėžys 2016“ yra unikali galimybė pasijusti jaunam, kaip vakarėlyje, tik visiškai sveikame“, – sakė organizatorė.

Tris renginio valandas dalyvius šokdins aštuonios profesionalios „Zumba“ instruktorės iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Latvijos. Specialus renginio svečias – „Kelias į žvaigždes“ šou išgarsėjęs, vėliau grupėje „Pikaso“ dainavęs Deividas Bastys. Karjerą tęsiantis kaip solo atlikėjas, jis garsėja linksmų bei romantiškų dainų repertuaru. Organizatoriai taip pat žada specialiuosius efektus ir tik koncertuose matomą apšvietimą..

Vaizdo klipas iš praėjusių metų „Zumba Dance Party“: https://www.youtube.com/watch?v=L2lB1PwfkkY

Renginio puslapis: http://www.zumbadanceparty.lt

Bilietus galima įsigyti www.tiketa.lt svetainėje, „Tiketa“ mobiliąja programėle ir visose „Tiketa“ kasose.