Panevėžyje – aršiausios tarptautinio bušido turnyro „SWAT 61“ kovos

2016-04-06

Po trejų metų pertraukos SWAT turnyras sugrįžta į stiprių kovos menų atstovų gimtinę Panevėžį. Balandžio 15 dieną, penktadienį „Cido“ arenoje įvyks ankstesniuose turnyro etapuose itin daug dėmesio susilaukusios ir netikėtų staigmenų pateikusios dvikovos.

Panevėžio „Cido“ arenos ringe įvyks 12 kovų, kuriose susikaus aršiausi bušido kovotojai Valdemar Kulda, Benardas Vaistoras, Paulius Mitkus, Mantas Kondratavicius, Gedvilas Rusteikis ir kiti.

Turnyro dalyviai atvyks iš Lietuvos ir Latvijos klubų: Kauno “Dainralfas gym“, „Otso gym“, „Tonusas,  ir „Sparingas Gym“,  Panevėžio „Voras“, „Kovos akademija“, Šiaulių „Fighting and fitness“, Mažeikių „Okamis“, Vilniaus „Rings“ ir Latvijos „Golden Glory“.

Turnyre dalyvaus ne vien sparčiai kylantys Lietuvos ir užsienio šalių kovotojai, bet ir profesionalūs kovų sportininkai.

Žiūrovų taip pat laukia įspūdinga šou programa. Pertraukėlių metu kraują kaitins žaviausios „Go-Go“ šokėjos bei seksualiausios „Bushido Angels“ ringo merginos.

SWAT turnyrus organizuoja Lietuvos bušido federacija. Lietuvoje SWAT turnyrai siekia  populiarinti kovines sporto šakas ir kelti sportininkų meistriškumą. Šie turnyrai per savo šešiolikos metų gyvavimo istoriją išpopuliarėjo ne tik visoje Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Bilietus į balandžio 15 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyksiantį Bushido SWAT 61-ąjį turnyrą platina „Tiketa“.

Daugiau informacijos apie SWAT turnyrų seriją galima rasti www.bushido.lt.