Parodoje „Vaikų arena 2016“ – lankytojų antplūdis

2016-03-21

Vaikų ir šeimų karalystė – tokį neoficialų pavadinimą įgavo Panevėžio „Cido“ arenoje vykusi paroda „Vaikų arena 2016“. Antrą kartą vykęs renginys šiemet buvo dar didesnis ir turiningesnis. Jis susilaukė išskirtinio šeimų dėmesio – per dvi dienas laisvalaikio prekėmis ir paslaugomis domėjosi bei įspūdinga pramogine programa džiaugėsi daugiau kaip 10 000 lankytojų.

Parodos metu „Cido“ arenoje buvo įrengta didžiausia šalyje žaidimų aikštelė. Mažieji čia galėjo pabendrauti su kostiumuotais, mėgstamais personažais, pašokinėti ant milžiniškų batutų, pagainioti kamuolį krepšinio aikštelėje, praskrieti ralio slalomo trasa ar pašaudyti šiuolaikiniais lazeriniais ginklais.

Atrakcijų buvo gausu įvairaus amžiaus vaikams – čia pat buvo įrengtoje kino zonoje rodomi filmai, parodos svečiai abi dienas buvo užpildę piešimo zonas, vyko grojimo instrumentais pamoka. Naudingos informacijos netrūko ir tėveliams, kurie kartu su savo mažaisiais galėjo dalyvauti saugaus eismo pamokėlėse. Visos šeimos galėjo gėrėtis šokių kolektyvų, dainininkų pasirodymais bei madų šou, kuriuos paruošė Panevėžio ir kitų miestų atstovai.

Kviečiame pažiūrėti parodos „Vaikų arena 2016“ nuotraukų galeriją.

Nuotraukų autorius – Arnas Mažylis.