„Cido“ arenoje startavo galingas naujas sezonas

2015-10-14

„Cido“ arenos naujasis sezonas prasidėjo tradiciniu krepšinio turnyru Raimundo Sargūno taurei laimėti, „Expo Aukštaitija“, kurią aplankė daugiau kaip 30 tūkst. žmonių, ir „Lietkabelio“ bei „Lietuvos ryto“ rungtynėmis. Iki metų pabaigos arena pradžiugins dar beveik 40 renginių.

„Intensyviai pradėję metus ir sportiškai praleidę vasarą, su naujomis idėjomis ir pasiūlymais pasitinkame darbingiausius ir lankytojų gausiausius mėnesius. Iki metų pabaigos arenoje įvyks apie keturios dešimtys renginių – tai krepšinio rungtynės ir treko dviračių varžybos, koncertai ir įmonių vakarėliai, jau tradicine tapusi Kalėdų mugė ir panevėžiečių laukiamas Naujųjų metų sutikimas. Ypatingai trankiai pažymėsime ir septynerių metų gimtadienį“, – sakė „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas. 

Pasak T. Inčiko, „Cido“ arena ir šiemet išlaikys aukštą tempą – iš viso per metus bus surengta daugiau kaip 80 renginių, juose apsilankys apie 150 tūkstančių panevėžiečių ir miesto svečių. Planuojama, kad arena, kurioje panevėžiečiai vis dažniau organizuoja  seminarus, konferencijas ar šventes, šiemet bus užimta beveik 300 dienų. Ypatingi daug renginių laukiama gruodį – šį mėnesį kone kiekvieną dieną, išskyrus Kūčias, virs darbas, vyks koncertai, mugės ir sporto renginiai.

„Per pastaruosius kelerius metus išaugęs renginių skaičius ir lankomumas atspindi tai, kad arenos svečiai renkasi įdomius ir jaudinančius renginius. Tai mus įpareigoja ne tik rūpintis kuo platesne renginių įvairove, bet ir užtikrinti bei nuolat kelti teikiamų paslaugų kokybę. Mes norime, kad kiekvienas arenos lankytojas išeitų su kuo geriausiais įspūdžiais“, – pasakojo „Cido“ arenos vadovas.

Vardindamas šio sezono naujoves arenoje, T. Inčikas sakė, kad arenoje buvo pakeista sektorių numeracija – dabar lankytojai savo vietas pasieks greičiau ir patogiau. Išskirtinumą mėgstantys svečiai taip pat galės užsisakyti VIP parkavimosi vietą ir patiekalų, kuriuos renginių metu galės atsiimti be eilės. O tiems, kurie negali paleisti iš rankų mobiliųjų prietaisų, arena artimiausiu metu pasiūlys ypatingą paslaugą – nemokamą didelės spartos bevielį interneto ryšį, kuriuo galės naudotis ne tik organizatoriai ar atlikėjai, bet ir visi arenos lankytojai.

Jau įprasta, kad „Cido“ arenos naujasis sezonas prasideda nuo sporto renginių gausos. Namų arenoje pirmąsias rungtynes sužaidė Panevėžio „Lietkabelis“. Iš viso iki metų pabaigos miesto komanda čia sužais 13 LKL ir BBL rungtynių.

„Kovingai naujajame sezone nusiteikęs „Lietkabelis“ jau iškovojo Raimundo Sargūno taurę arenoje vykusiame turnyre, tačiau svarbiausios akistatos dar prieš akis. Iki metų pabaigos Panevėžyje apsilankys visos LKL komandos, taip pat atvyks Latvijos ir Estijos komandų. Smagu, kad kartu su klubu galime tęsti miesto sporto tradicijas – „Lietkabelio“ krepšininkams suteikiame išskirtines sąlygas treniruotis ir žaisti „Cido“ arenoje. Tikimės, kad šį sezoną mūsų krepšininkai padovanos ne vieną džiaugsmingą akimirką komandos sirgaliams“, –  sakė T.Inčikas.

Pasak jo, arenoje toliau rūpinamasi atmosfera krepšinio pertraukėlių metu. Nuo šiol prie atviros sėdmaišių zonos suksis laimės ratas – taip krepšinio gerbėjai galės išsinešti ne tik naujų įspūdžių, bet ir įvairių prizų.

Rudenį arenoje taip pat įvyks du tradiciniai sporto renginiai – spalio pabaigoje Panevėžio „El-Eko-Sport“ klubas pakvies į dviejų dienų dviračių treko varžybas, o lapkričio pradžioje įvyks tarptautinis V. Karpačiausko vardo bokso turnyras, į kurį suvažiuos apie 100 pajėgiausių sportininkų, tarp kurių – ir Panevėžio atletai.

„Arenoje beveik kiekvieną dieną nemokamai treniruojasi mokiniai ir sporto profesionalai. Be „Lietkabelio“ krepšininkų, arenoje itin dažni svečiai yra treko dviračių sportininkai. Arenoje įrengtas dviračių trekas yra vienintelis Baltijos šalyse, atitinkantis olimpinius reikalavimus. „Cido“ arenos iniciatyva čia treniruojasi Panevėžio sporto mokyklų auklėtiniai. Be to, kasmet vis daugiau aplinkinių šalių profesionalių sportininkų pareiškia norą treniruotis čia – tai Suomijos, Estijos, Latvijos, Rusijos ir, žinoma, Lietuvos dviračių treko rinktinės“, – teigė „Cido“ arenos vadovas T. Inčikas. 

Pramogos arenoje – visiems skoniams

Pramoginių ir kultūros renginių sezonas šiais metais sutaps su arenos gimtadienio šventimu. Septynerių metų jubiliejus bus pažymėtas išties trankiai tiesiogine prasme. Spalio 24 dieną pirmą kartą Lietuvoje nugriaudės „SoundSport and DrumLine Battle Baltic“ – muzikos atlikėjų ir būgnininkų mūšis, kuriame dalyvaus šalies ir užsienio maršo ansambliai.

Lapkričio viduryje įvyksiančioje liaudies muzikos šventėje „Kapelmaušis“ geriausiosios kapelos vardo vėl sieks Panevėžio krašto atlikėjai. To paties mėnesio pabaigoje miestiečius savo vizitu pamalonins du estrados džentelmenai – atlikėjas iš Rusijos Valerijus Meladze ir Ovidijus Vyšniauskas. 40 metų jubiliejų scenoje švenčiantis atlikėjas paruošė rimtą kūrybinę ataskaitą – kartu su juo scenoje išvysime Merūną, orkestrą „Vilniaus Sinfonietta“ ir roko grupę.

Gruodį Panevėžio areną sudrebins net trys grandioziniai Lietuvos atlikėjų pasirodymai. Dvidešimtmetį švenčiančios grupės „Biplan“ koncerto programą sudarys įvairios dainos – nuo legendiniais tapusių iki naujausių hitų, taip pat ir rečiau grupės repertuare girdėtų, tačiau mielą nostalgiją keliančių kūrinių. Gruodžio 25 d. arenoje pasirodys auksinis duetas „Leon Somov & Jazzu“, kuris pakvies pakeliauti po jų kūrybos prisiminimus koncerte „Istorijos: kelionė laiku“. Jau kitą dieną su gerbėjais Panevėžyje atsisveikinti paskutiniu pasirodymu atvyks SEL arba Egidijus Dragūnas. Atlikėjas žada, kad tai bus pats brangiausias lietuviškas šou.

Šventinę atmosferą mieste gruodžio 11-13 dienomis kurs arenoje vyksianti „Kalėdų mugė“, o gruodžio 31 d. panevėžiečiai kviečiami sutikti Naujuosius metus. „Naujųjų pasitikimą pirmą kartą surengėme praėjusiais metais. Tai buvo nuostabi ir pakylėta miesto šventė, todėl šiais metais palydėsime senuosius su dar įspūdingesne programa“, – sakė T. Inčikas.

Arenos vadovas primena, kad arenoje kiekvienas gali surengti savo šventę. „Siūlome specialiai šventėms pritaikytą erdvę „Party zone“ – iš jos atsiveria puiki arenos vidaus panorama, todėl ji itin tinka privačioms ar verslo šventėms. Labai laukiame ir vaikų – arena jiems tampa didele žaidimų aikštele, kurioje mažieji gali pasižvalgyti po slapčiausias kerteles. Džiaugiamės, kad daugeliui panevėžiečių arena tampa jaukia ir sava erdve “, – pasakojo arenos vadovas T. Inčikas.