„Cido“ areną okupuoja geriausi bokso meistrai

2015-11-06

Šį savaitgalį „Cido“ areną okupuos geriausi bokso meistrai. Bokso turnyro organizatoriai žada ne tik įdomias bokso kovas, bet ir smagią šou programą.

Stebėti intriguojančias boksininkų kovas kviečia jau septynioliktasis Tarptautinis Vitalijaus Karpačiausko vardo bokso turnyras. Geriausio visų laikų Panevėžio miesto boksininko, Europos čempiono, pasaulio vicečempiono, Atlantos olimpinių žaidynių dalyvio turnyras vyks „Cido“ arenoje.

Buvęs garsus sportininkas V. Karpačiauskas sako, kad turnyras kasmet sulaukia didelio boksininkų susidomėjimo. Tiek užsieniečiai, tiek lietuviai nuolat teiraujasi apie turnyrą, nes tokių varžybų daug nevyksta, tad stengiasi nepraleisti progos sudalyvauti. Šį kartą kovos itin stiprūs ir garsūs boksininkai.

Bokso ringe įprasta matyti raumeningus, stiprius vaikinus, tačiau ir dailiosios lyties atstovės vis dažniau renkasi šią sporto šaką. Septynioliktajame V. Karpačiausko bokso turnyre dalyvaus ir dvi panevėžietės, kurios šiemet jau pasižymėjo gerais rezultatais.

Šiais metais organizatoriai tikisi vėl išvysti gražių, atkaklių kovų, teigiamų sportinių emocijų, viliasi, kad žiūrovai palaikys sportininkus. Siekiant pritraukti kuo daugiau žiūrovų, organizatoriai žada ir šou programą, taip tikimasi, sulaukti ne tik besidominčių boksu, bet ir taip populiarinti šią sporto šaką