„Cido” arenos sėkmingas 2015 m. finišas žada gerus 2016-uosius

2016-02-10

„Cido“ arena, nepaisant vis sudėtingesnės konkurencinės aplinkos ir veiklos sąlygų, sėkmingai užbaigė praėjusius metus. 2015-aisiais didžiausioje Panevėžio regiono pramogų ir sporto arenoje vyko 80 renginių, iš jų 37 sporto ir 43 pramoginiai. Iš viso per metus arena buvo užimta beveik 300 dienų, joje apsilankė 160 tūkstančių žmonių – lankytojų sulaukta ne tik iš Panevėžio miesto bei regiono, bet ir Vilniaus, Kauno, Šiaulių.

„Praėjusiais metais įvykdėmė sau iškeltus tikslus ir galime pasidžiaugti, kad lankytojams suteikėme daugybę įsimintinų akimirkų – koncertų, parodų, sporto rungtynių. Teigiamos emocijos, kurias matome lankytojų veiduose po renginių, įkvepia mus dar labiau stengtis ir išlaikyti aukštą kokybės kartelę“, – sakė „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas. 

Pasak T. Inčiko, arena tęsia aktyvų bendradarbiavimą sporto srityje su Panevėžio bei užsienio šalių organizacijomis. Tarptautinius reikalavimus atitinkantis dviračių trekas buvo suteiktas treniruotėms daugiau kaip 1000 valandų. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai neatlygintinai arenos paslaugomis naudojosi beveik 640 valandų. Be to, „Cido“ arenoje nuolat treniruojasi Estijos, Suomijos, Latvijos nacionalinės rinktinės, dviračių sporto mėgėjų grupė.

Itin daug renginių lankytojams „Cido“ arenoje buvo pasiūlyta metų pabaigoje. Septintojoarenos gimtadienio proga joje nugriaudėjo tarptautinis maršo ansamblių ir būgnininkų mūšis „SoundSport and DrumLine Battle Baltic“. Daugiau kaip 500 muzikos atlikėjų tris valandas džiugino ne tik susirinkusius arenoje, bet ir beveik 80 tūkstančių tiesioginės transliacijos žiūrovų visame pasaulyje. Arenoje taip pat įvyko „Biplan“, Ovidijaus Vyšniausko, Valerijaus Meladzės, „Leon Somov & Jazzu“ koncertai bei rekordinę virš 6000 klausytojų publiką surinkęs SEL pasirodymas.

Gruodis taip pat buvo pažymėtas svarbia lankytojams naujove: arenoje įdiegtas nemokamas bevielis interneto ryšys, kuris leidžia lankytojams patogiai dalintis renginio įspūdžiais virtualioje erdvėje. Pavasarį „Cido“ arena toliau diegs technologines naujoves – bus atnaujinta interneto svetainė, ji taps patogesnė ir patrauklesnė.

„Nuolat augant žmonių poreikiams ir lūkesčiams, konkurentai irgi nesnaudžia – renginių gausu tiek Panevėžyje, tiek šalies didmiesčiuose, kuriuos pasiekti nesunku. Brangstant įvairioms paslaugoms, didėja ir arenos veiklos kaštai, tačiau mes taikome lanksčią nuomos kainą siekdami pritraukti kuo daugiau įvairių renginių. Džiaugiamės, kad dirbdami sudėtingomis sąlygomis visus iššūkius sėkmingai sprendėme, pristatėme naujų paslaugų ir sulaukėme gausybės lankytojų“, – sakė T. Inčikas.

Džordana, nemokamas Valstybės atkūrimo dienos koncertas ir Landsbergių duetas

Jau šį sekmadienį, Valentino dieną, arenoje apsilankys Džordana Butkutė su nauja programa „Aš – Karalienė!“. Šou išties žada būti didingas – pirmą kartą Panevėžyje bus pritaikyti techniniai sprendimai, kurie leis keisti scenos dydį ir išdėstymą tiesiog koncerto metu. Pasirodymas taip pat išsiskirs įmantria choreografija ir intriguojančiais režisūros sprendimais. Dar neįsigiję bilietų turėtų suskubti – laisvų vietų skaičius sparčiai tirpsta.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, vasario 16-ąją, arenoje vyks nemokamas koncertas, kuriame pasirodys vieno iš šalies nepriklausomybės šauklių Algirdo Kaušpėdo grupė „Antis“. Taip pat išvysime liaudies ir šiuolaikinių šokių kolektyvus, atlikėją A. Tomkevičiūtę bei grupė „El Fuego“. O balandžio 22 d. į areną kvies rašytojas Vytautas V. Landsbergis kartu su žmona Ramune.

Sporto renginiai: gerų naujienų banga

Skambia miesto krepšinio komandos „Lietkabelis“ pergale prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ prasidėjo 2016 metų „Cido“ arenos sezonas. Iki reguliariojo „Tet-a-Tete Casino-LKL“ sezono pabaigos arenoje bus galima išvysti dar mažiausiai septynerias „Lietkabelio“ rungtynes. Panevėžiečiai įvertino K. Maksvyčio vedamų sportininkų pastangas – į kiekvienas rungtynes žiūrovų susirenka vis daugiau.

„Mūsų miesto komandai suteikiame galimybę treniruotis aikštelėje, kurioje ir vyksta varžybos. Tarp didžiųjų Lietuvos arenų tokie esame vieninteliai. Smagu, kad bendros pastangos turėti stiprią Panevėžio komandą duoda vaisių – tą rodo vis gerėjantys „Lietkabelio“ rezultatai“, – teigė „Cido“ arenos vadovas.

Pasaulio dviračių čempionatui arenoje vasario mėnesį ruošis Simona Krupeckaitė ir elitinė Rusijos rinktinė. Tikimasi, kad gerų naujienų, susijusių su dviračių sportu, šiais metais Panevėžyje bus dar daugiau. Arenos vadovas T. Inčikas buvo išrinktas Lietuvos dviračių federacijos viceprezidentu. Naujoji federacijos vadovybė žada dėti visas pastangas, kad susidomėjimas šia sporto šaka augtų, o vienas pirmųjų tokių žingsnių bus federacijos narių vizitas Londone vyksiančiame pasaulio treko čempionate.

„Šio čempionato metu planuoju susitikti su visų dalyvaujančių šalių federacijų atstovais. Sieksiu parodyti, kad „Cido“ arena yra viena geriausių vietų Europoje dviračių sportui – tiek ruošiantis atsakingoms tarptautinėms varžyboms, tiek ir rengiant pačias varžybas“, – teigė T. Inčikas.

Vasarį taip pat vyks kasmetiniai, gerbėjų ratą vis plečiantys sporto renginiai – XII Baltijos šalių klubų karatė čempionatas ir tarptautinis šokių festivalis „Eurodances 2016“.

Pirmą kartą į Panevėžį šiais metais atvyksta ir išskirtinis Lietuvos sporto įvykis – sportinių šokių čempionatas. Kovo 11-13 dienomis vyks visų amžiaus grupių standartinių ir Lotynų Amerikos šokių pirmenybės, kurios bus vainikuotos šventiniu GALA koncertu sekmadienį. Jame pasirodys vienam vakarui atsikūrusi legendinė Klaipėdos „Žuvėdra” bei ryškiausios Lietuvos šokėjų poros.

Gegužės 28 d. pirmą kartą „Cido“ arenoje bus surengtas „Zumba Dance Party“. Tai didžiausias fitneso šokių renginys, kuriame kartu su profesionaliais treneriais bus galima pasisemti geros nuotaikos ir energijos.

Renginiai mažiesiems ir jų tėveliams

Net 10 000 lankytojų sulaukė pirmą kartą praėjusiais metais surengta paroda visai šeimai „Vaikų arena 2015“. „Cido“ arenos kartu su Panevėžio pramonės ir amatų rūmais bei miesto savivaldybe organizuojama paroda šiemet žada būti dar didesnė bei nuotaikingesnė. Kovo 19-20 d. arenoje šeimas pasitiks laisvalaikio, prekių ir specializuotų paslaugų tiekėjai. O vasarai jau beldžiant į duris, arenoje vėl aidės mažųjų klegesys – gegužės 14 d. čia vyks tarptautinis vaikų tautinių šokių festivalis „Mes nupinsim šokių pynę 2016“.

Kaip teigė T. Inčikas, šių metų pradžia liudija, kad 2016-ieji bus kupini ypatingų švenčių „Cido“ arenoje. „Žiemos pabaigoje ir pavasarį surengsime visą eilę tradicinių ir dar nematytų muzikos bei sporto renginių. Po truputį pildome rudens bei metų pabaigos tinklelį, ir jau galiu garantuoti, kad išskirtinių renginių šiemet tikrai netruks. Maloniai laukiame visų panevėžiečių ir miesto svečių“, – kvietė į „Cido“ areną T. Inčikas.