„Cido“ arenos sprendimai verslui: daugiau jokio galvos skausmo dėl vietos

2019-09-26

Lankymasis renginiuose ar didesniuose susibūrimuose mažina stresą, gerina savijautą ir stiprina socialinius įgūdžius, rodo skirtingi užsienyje atlikti moksliniai tyrimai. „Taigi, Panevėžio gyvybės arterija – „Cido“ arena – vieta, kur turėtumėte kviesti darbuotojus, kolegas, partnerius“, – įsitikinusi Panevėžio „Cido“ arenos gen. direktoriaus pavaduotoja Justina Meškevičiūtė. 

„Cido“ arena yra viena aktyviausių Lietuvos arenų, joje kasmet įvyksta apie 100 skirtingo formato ir dydžio renginių. Ir privatūs asmenys, ir verslas turi plačias galimybes atrasti tai, kas labiausiai dera su jų vertybėmis, pomėgiais. Nors arena, priklausomai nuo renginio, gali talpinti iki 7 tūkst. žmonių, specialiai pritaikytose ar privačiose erdvėse komfortiškai jausis ir vos keliasdešimt žmonių.

Ir renginiams stebėti, ir verslo susitikimams

Panevėžio „Cido“ arenoje yra įrengta net 16 VIP ložių, kurių kiekvienoje telpa nuo 14 iki 20 žmonių. Nors dauguma jų išnuomotos ilgam laikotarpiui, keletas ložių yra nuomojamos kiekvienam renginiui ar poreikiui atskirai. Ložes ypač pamėgo verslo kompanijos, nes jas galima naudoti ne tik renginių metu. Dalis ložių nuomininkų čia sėkmingai rengia didesnius verslo susitikimus, net konferencijas ar seminarus, mokymus.

„Išsinuomoję ložę verslininkai žino, kad jie čia galės neformaliam bendravimui kviesti ne tik partnerius, klientus ar darbuotojus, bet ir sėkmingai šią reprezentatyvią erdvę naudoti dalykiniams reikalams. Erdvė komfortiška, sutvarkyta infrastruktūra, yra vietos automobiliui – labai patogu“, – vardina J. Meškevičiūtė ir atskleidžia, kad yra kompanijų, kurios tą pačią ložę nuomoja nuo pat arenos atidarymo, t. y. jau 11-us metus.

„Mūsų ložė užimta turbūt per kiekvieną arenoje vykstantį renginį, neretai net nepavyksta joje sutalpinti visų norinčių. Kaip didžiausius privalumus įvardinčiau tai, kad renginį stebėdamas ložėje gali visiškai atsipalaiduoti ir jaukioje aplinkoje pabendrauti neformaliai. Čia užsimezga ir naujos pažintys, ir naujos partnerystės“, – tikina krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentas ir Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Ieškantiems privilegijų – specialios erdvės

Be ložių, kurios skirtos mažesnėms žmonių kompanijoms, arenoje veikia dar 4 renginiams stebėti skirtos erdvės, kuriose telpa nuo 300 iki net 600 žmonių. Į trečiajame arenos aukšte išsidėsčiusias erdves patenkama per atskirą įėjimą, liftu, erdves prižiūri apsauga. Be to, šiose erdvėse, kaip ir visoje arenoje, maitinimo ir aptarnavimo paslaugas teikia pasitikėjimą pelnęs ilgametis arenos partneris „Taurakalnis“.

Specialias erdves naudoja ne tik Panevėžio, bet ir viso regiono kompanijos. Dažniausiai verslas į šias erdves bent kartą per metus kviečia savo darbuotojus ar mini svarbesnes įmonės veiklos sukaktis, laimėjimus.

„Jau kelerius metus iš eilės „Cido“ arenoje vyksta mūsų įmonės kalėdiniai vakarėliai. Anksčiau tam rinkdavomės kitas erdves, švęsdavome biure, tačiau formatas, kurį siūlo miesto arena, pasiteisino. Gruodžio mėnesį čia vyksta tikrai daug renginių, tad turime iš ko pasirinkti. Paprastai darbuotojams leidžiame balsuoti ir patiems nuspręsti, į kurį renginį jie nori eiti. Užsakome atskirą erdvę furšetui. Labai patogu, kad niekuo nereikia rūpintis patiems: gauname ir pramoginę dalį, ir maistą, ir privatumą, ir komfortą“, – sako UAB „Naftėnas“ vadovas Dainius Janėnas.

Mažesnėms kompanijoms „Cido“ arenoje paruoštos dvi erdvės antrajame arenos aukšte. Jose telpa iki 50 žmonių. Šios erdvės uždaros, tačiau jų lankytojai arenoje vykstantį renginį stebi kartu su kitais žiūrovais iš anksto jiems rezervuotose vietose.

Didžiųjų dėmesiui – visa arena

Panevėžio „Cido“ arena – vienas moderniausių statinių visame Panevėžio regione, todėl ji yra pirmas pasirinkimas daugeliui didžiųjų šio šalies regiono įmonių, kai prireikia didelės erdvės uždariems renginiams, nesvarbu ar tai produkto pristatymas, ar konferencija, ar kalėdinis vakarėlis.

J. Meškevičiūtė skaičiuoja, kad per arenos veiklos metus čia jau buvo surengta apie 100 didelių privačių įmonių renginių.

„Pastebime, kad kasmet tokių renginių daugėja. Surasti patogią erdvę mūsų regione, kurioje tilptų 1000–4000 žmonių, nėra taip paprasta. Todėl datų rezervacijų, pavyzdžiui, kalėdiniams įmonių vakarėliams sulaukiame vos tik prasidėjus naujiems metams. Jau dabar nemažai arenos uždarų erdvių šių metų šventiniu laikotarpiu yra užsakyta, tad vis dar dvejojantys, kur ir kaip paminėti didžiąsias metų šventes su darbuotojais ar partneriais, turėtų paskubėti“, – ragina J. Meškevičiūtė.