Panevėžio „Cido“ arena ir miesto savivaldybė toliau sėkmingai bendradarbiauja miestiečių labui

2019-05-08

Nuo 2008 m. veikiančiai Panevėžio „Cido“ arenai miesto savivaldybė moka koncesijos mokestį. Nors sutartyje numatyta šį mokestį indeksuoti, gera „Cido“ arenos valia koncesijos mokestis nei karto nebuvo perskaičiuotas. Šalių sutarimu šis mokestis nesikeis ir dar bent metus.

 

„Puikiai suprantame, ne tik kokia svarbi arena yra miestui ir jo gyventojams, bet ir kokios svarbios bei reikšmingos kuriant miesto gerbūvį yra lėšos miesto biudžete. Todėl per visą arenos veiklos istoriją, kuri tęsiasi jau vienuoliktus metus, nei karto nekeitėme koncesijos mokesčio dydžio, nors turėjome tokią teisę ir galimybę. Vartotojų kainų indeksas, pagal kurį skaičiuojamas arenai mokamas koncesijos mokestis, nuolat kyla, todėl mes nuskriaudžiame save, bet tikime, kad padedame miestui, kurio dalis esame“, – sako Panevėžio „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

 

Pagal sutartyje nustatytą tvarką perskaičiavus koncesijos mokestį šis padidėtų beveik 11,6 tūkst. eurų. Per „Cido“ arenos veiklos laikotarpį gera arenos vadovų valia ir bendras šalių sutarimas padėjo miestui sutaupyti beveik 300 tūkst. eurų.

 

Pagal koncesijos sutartį miesto savivaldybė Panevėžio „Cido“ arenoje per metus nemokamai gali surengti iki 20 renginių.

 

Be to, nuo seno „Cido“ arenoje nemokamai treniruojasi namų krepšinio komanda – Panevėžio „Lietkabelis“. Komanda gauna ir pusę pajamų nuo visų į „Lietkabelio“ rungtynes parduotų bilietų. Arenos iniciatyva čia esančiame treke nemokamai treniruojasi ir dviratininkai – ne tik panevėžiečiai, bet ir Lietuvos rinktinės nariai. Žiemos sezonu „Cido“ arena taip pat atvira miesto lengvaatlečiams.

 

2018 m. „Cido“ arenoje įvyko 97 renginiai, kuriuos aplankė per 240 tūkst. žiūrovų.