Panevėžio „Cido“ arena atšventė veiklos dešimtmetį: įspūdingiausios šventės akimirkos

2018-10-25

Fanfaros ir pergalės sirenos vakar garsiausiai skambėjo Panevėžyje. Kartu su tūkstančiais panevėžiečių ir garbių svečių iš visos Lietuvos „Cido“ arena audringai paminėjo savo 10-ąjį gimtadienį.

 

„Per dešimt metų kartu sukūrėme labai daug. Turime vieną įspūdingiausių arenų Lietuvoje: su savo veidu, lankytoju, misija, charakteriu ir tikslais, Džiaugiuosi, kad per veiklos metus savo aistringu darbu, įdėta širdimi, pasiektais rezultatais net ir didžiausius skeptikus įtikinome, kad arena yra neatsiejama Panevėžio veido dalis, kad ji reikalinga ir naudinga miestui, jo gyventojams, visam regionui. Ačiū jums, kad esat kartu! O dabar pasileidžiam plaukus ir sakom „10 bus ir 100“, nes mes tik įsibėgėjome“, – skelbdamas šventės pradžią sakė arenos vadovas Tomas Inčikas.

 

Regioninių arenų lydere tituluojama Panevėžio „Cido“ arena net ir gimtadienio švente įrodė, kad lyderės etiketė jai klijuojama ne veltui. Šventinį vakarą pradėjo bene ryškiausia šių dienų Lietuvos muzikos padangės žvaigždė Monika Pundziūtė-Monique su gyvo garso grupe ir jau pirmaisiais kūriniais išjudino susirinkusią publiką. Monique užduotą toną sėkmingai tęsė humoristas Mantas Bartuševičius, susiimti už pilvų ir garsiai kvatotis išprovokavęs ir jaunuolius, ir senjorus.

 

„Į renginius arenoje užsukame gana dažnai, ypač vyras, kuris yra ištikimas „Lietkabelio“ sirgalius. Aš dažniau einu į arenoje vykstančias muges, parodas, koncertus, bet šis vakaras išskirtinis. Neatsimenu, kad kada būčiau dalyvavusi renginyje, kur būtų ir krepšinis, ir populiarios atlikėjos koncertas, ir humoras – viskas, ko reikia tikram lietuviui. Arenos kolektyvas labai pasistengė, kad vakaras būtų nuostabus kiekvienam“, – kalbėjo arenos su gimtadieniu pasveikinti atvykę Irena ir Paulius. 

 

Šventės šeimininkai stebino toliau. Krepšinio aistruoliai žino, kad kai Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai žaidžia namuose, arenos kolektyvas kas kartą surengia įspūdingą savo komandos pasveikinimą. Neretai su komandų pristatymais, rengiamais NBA, lyginamas šou šį kartą truko net ketvirtį valandos. Krepšininkai į aikštelę palydėti ugnies ir šviesų šou.

 

„Palaikau miesto komandą, tačiau jau senokai nebuvau buvusi krepšinio rungtynėse. Šįvakar prisiminiau, kaip jose gera, kokios verda aistros ir kunkuliuoja emocijos. Tai nepakartojama. Manau, ateinantį dešimtmetį per krepšinio rungtynes mane arenoje matysite kur kas dažniau“, – prisipažino su draugais į areną atėjusi Laura. 

 

Vyšnia ant šventinio torto tapo pirmoji „Lietkabelio“ pergalė Čempionų lygoje. Čekijos Nimburko klubo krepšininkus panevėžiečiai įveikė rezultatu 97:86, o vakaro herojumi tapo 21 tašką komandai pelnęs Simas Jasaitis. „Tai geriausia dovana, kurios šįvakar galėjome tikėtis iš „Lietkabelio“ krepšininkų. Turime dvigubą progą džiaugtis ir švęsti“, – nuskambėjus pergalės švilpukui šypsenos neslėpė T. Inčikas. 

 

Panevėžio „Cido“ arena duris atvėrė 2008-aisiais metais. Per 10 metų arenoje apsilankė per 1,8 mln. žiūrovų, įvyko 792 renginiai. Ir jų skaičius kasmet proporcingai auga. Ypač sėkmingi arenai buvo 2017-ieji, kuomet vos per vienerius metus arenoje įvyko 108 renginiai ir apsilankė daugiu nei 286 tūkst. žiūrovų. Skaičiuojama, kad 2018-ieji bus dar sėkmingesni: arenoje iki metų pabaigos turėtų įvykti net 116 renginių.