Jubiliejų mininti „Cido“ arena panevėžiečiams padovanos 1 000 bilietų

2018-10-11

Per gimtadienį – dovanų lietus. Spalio 24 d. jau 10-ąjį gimtadienį švęsianti Panevėžio „Cido“ arena šventės proga džiugins miestiečius ir jiems nemokamai išdalins 1 000 kvietimų į įvairius arenoje vyksiančius renginius.

Kvietimai bus dalinami spalio 24-ąją, arenos gimtadienio šventės metu. Kvietimus, dalyvaudami įvairiuose žaidimuose ir loterijose, galės laimėti į gimtadienio šventę atėję žiūrovai.

„Stengiamės viską daryti kartu su miestiečiais. Tad ir savo 10-ąjį gimtadienį rengiame tokį, kad tai būtų graži ir įsimintina šventė į areną užsuksiantiems panevėžiečiams ir miesto svečiams. Mums smagu, kad jie savo vakarą leidžia švęsdami kartu su mumis, todėl šį kartą nusprendėme būtent juos pradžiuginti papildoma galimybe apsilankyti pas mus vykstančiuose renginiuose ir bent daliai jų padovanoti kvietimų“, – sako Panevėžio „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas. 

Arenos gimtadienio svečiams bus padovanota kvietimų į Lino Adomaičio, Kastyčio Kerbedžio ir kitus koncertus, miuziklą „Mindaugas Karalius“, M. Stonkaus ir M. Katlerio šou „#ManTaiKieme“, „Kapelmaušį 2018“, M. Ivaškevičiaus spektaklį „Išvarymas“, V. Karpačiausko vardo bokso turnyrą ir, žinoma, namų komandos „Lietkabelis“ krepšinio rungtynes.

Šventinį vakarą „Cido“ arenoje su gyvo garso grupe koncertuos Monika Pundziūtė-Monique, šou surengs humoristas Mantas Bartuševičius, vyks ugnies ir šviesų šou. Vakarą vainikuos FIBA Čempionų lygos rungtynės tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Nimburko „CEZ Nymburk“ komandų. Renginio bilieto kaina – taip pat šventinė, vos nuo 3,5 Eur. Renginiui artėjant, bilietai brangs.

Švęsdama 5-ąjį gimtadienį „Cido“ arena taip pat rengė panašią akciją. Tuomet miestiečiams buvo išdalinti 500 kvietimų į įvairius arenoje vykstančius renginius. Toks dovanų lietus sulaukė didžiulė panevėžiečių dėmesio ir prie arenoje įrengtos „Tiketa“ kasos nusidriekė ilga interesantų eilė. 

Prieš dešimtmetį Panevėžyje duris atvėrusi „Cido“ arena tapo ne tik miesto sporto ir kultūros židiniu, bet ir teikia materialinę naudą miestui ir jo gyventojams. Arena Panevėžio biudžetui ir miesto verslininkams kasmet generuoja dideles įplaukas, vaidina svarbų vaidmenį miesto įvaizdžio gerinimo ir patrauklaus paveikslo kūrime, prisideda prie vietos gyventojų pasitenkinimo miestu ir gyvenimu jame.

„Cido“ arena visam regionui jau padovanojo beveik 800 renginių – ir ryškiausių koncertų, ir aršiausių sporto kovų. 2011 m. arenoje vyko Europos krepšinio čempionato grupės rungtynės, o po metų, 2012-aisiais, unikaliame arenos treke varžėsi Europos dviračių treko elito dalyviai. Per dešimtmetį arena „užsidirbo“ tris Lietuvos rekordus – Didžiausio dengtas trekas Lietuvoje, Daugiausiai etapų estafetinio važiavimo treke dviračiu ir Baudų metimo rekordas – ir yra turbūt daugiausiai rekordų turinti arena Lietuvoje.