Panevėžyje įvyks didžiausias badmintono turnyras Lietuvoje

2017-10-02

 

Šeštadienį, spalio 7 d., Panevėžyje įvyks antrasis „Cido“ arenos taurės badmintono turnyras, praėjusiais metais nuskambėjęs kaip gausiausios šios sporto šakos varžybos Lietuvoje. Renginio organizatoriai sako, kad šiemet itin smarkiai ūgtelės dalyvių iš Panevėžio skaičius.

„Po praėjusių metų sėkmės, garsas apie Panevėžyje įvykusį turnyrą badmintono bendruomenėje pasklido labai plačiai. Dalyviai itin gerai įvertino organizacinę turnyro pusę, idealias sąlygas žaisti badmintoną „Cido“ arenoje ir netgi lygino turnyrą su organizuojamais Danijoje – vienoje lyderiaujančių pasaulio šalių šioje sporto šakoje. Aukštą lygį išlaikysime ir šiemet“, – pasakojo vienas turnyro organizatorių, Panevėžio badmintono klubo prezidentas Linas Supronas.

Pasak jo, šiuo metu dar anksti prognozuoti, ar bus pasiektas praėjusiais metais pasiektas rekordinis 187 sportininkų iš Lietuvos ir užsienio skaičius. Kaip pažymi L. Supronas, dalyvių tikrai bus gerokai virš šimto, o jau dabar aišku, kad į turnyrą susirinks itin daug panevėžiečių. Jeigu praėjusiais metais jų dalyvavo 12, šiemet šis skaičius bus viršytas du ar tris kartus. Varžybose tikimasi išvysti ir vos prieš metus Panevėžyje badmintono treniruotes pradėjusius miesto vaikus.

Pernai net penki Panevėžio badmintono klubo atstovai tapo prizininkais. Vyrų C grupės vienetų varžybose aukso medalį iškovojo Paulius Umantas, bronzą – Aurimas Meškinis. Vyrų C grupės dvejetų finale susitiko dvi poros iš Panevėžio – nugalėtojais tapo Bronius Matelis ir Arūnas Smalskis, o Aurelijus ir Paulius Umantai liko antri.

Turnyras, prie kurio organizacijos taip pat prisideda Panevėžio miesto savivaldybė ir „Cido“ arena, vyks devyniose aikštelėse. Kaip ir praėjusiais metais, į turnyrą atvyks Latvijos sportininkai, laukiama ir stipriausių mūsų šalies atstovų.