Parduoti visi abonementai į „Lietkabelio“ rungtynes

2017-09-08

1100 abonementų į Panevėžio „Lietkabelio“ 2017-2018 metų sezono rungtynes buvo parduoti per savaitę. Tai – dar vienas rekordinis įrašas krepšinio komandos metraštyje. Įvertinti, kaip komandai sekasi ruoštis naujam sezonui, sirgaliai „Cido“ arenoje galės jau kitą savaitę, R. Sargūno taurės turnyre.

Iš viso abonementus įsigijo 2200 žmonių, nes praėjusio sezono pabaigoje sirgaliams buvo pasiūlyta prasitęsti esamus abonementus – tai padarė taip pat 1100 „Lietkabelį“ palaikančių sirgalių. Dėl didelio susidomėjimo ir paklausos, pirmą kartą abonementai buvo parduodami ir į antrąjį „Cido“ arenos aukštą.

„Jau pernai buvome maloniai stebinami tuo, kaip panevėžiečiai palaiko „Lietkabelį“, o šiemet pirmasis siurprizas atėjo dar sezonui neprasidėjus. Be abejo, tai didelis įpareigojimas tiek krepšinio kubui, tiek „Cido“ arenai, ir dėsime visas jėgas, kad pateisintume lūkesčius. Savo ruožtu, kviečiu visus panevėžiečius šiemet dar ne kartą gerinti komandos palaikymo rekordus“,– sakė T. Inčikas.

Praėjusiais metais per finalines rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ buvo pasiektas naujas „Cido“ arenos lankomumo rekordas – dvikovą stebėjo 6969 krepšinio aistruoliai. Taip keliomis dešimtimis žiūrovų buvo pamuštas nuo 2011 m. Europos krepšinio čempionato laikęsis absoliutus lankomumo rekordas ir keliais šimtais – „Lietkabelio“ rungtynių lankomumas.

„Lietkabelis“ artėjančiame sezone žais LKL pirmenybėse, Europos taurėje bei Karaliaus Mindaugo taurėje. Su abonementu Panevėžio ekipos aistruoliai galės apsilankyti mažiausiai 24 LKL ir Europos taurės turnyro rungtynėse. Pirmasis sezono mačas bus žaidžiamas rugsėjo 19-ąją „Cido“ arenoje prieš Utenos „Juventus“ komandą.

Keliomis dienomis anksčiau, rugsėjo 14-15 d., „Lietkabelio“ krepšininkus bus galima išvysti R. Sargūno taurės turnyre, kuriame kovos keturios komandos. Ketvirtadienį panevėžiečiai susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“, o penktadienį, priklausomai nuo rungtynių baigties, su Alytaus „Dzūkija“ arba Venstpilio „Ventspiliu“.