Panevėžiečiai graibsto „Lietkabelio“ abonementus: liko tik 100

2017-09-06

Per penkias dienas – 1000 nupirktų abonementų į Panevėžio „Lietkabelio“ 2017-2018 metų sezono rungtynes. Akivaizdu, kad po praėjusių metų sezono miesto komanda įgijo būrius naujų gerbėjų, o „Cido“ arenos vadovybė prognozuoja naujus lankomumo rekordus.

Prekyba sezono bilietais prasidėjo rugsėjo 1 d., o trečiadienį ryte jų buvo likę tik kiek daugiau nei 100 vienetų. Iš viso bus parduota 1100 abonementų. Pirmą kartą abonementai parduodami ir į antrąjį „Cido” arenos aukštą, kuris tapo mėgstamu sirgalių pasirinkimu.

Be to, praėjusio sezono pabaigoje sirgaliams buvo pasiūlyta prasitęsti esamus abonementus – tai padarė 1100 „Lietkabelį“ palaikančių žmonių. Sudėjus abiejų abonementų pardavimų rezultatus akivaizdu, kad kiekvienas komandos rungtynes stebės ne mažiau kaip 2200, tačiau „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas sako, kad gerbėjų rinksis daug daugiau.

„Praėjusių metų reguliariaus sezono rungtynėse vidutiniškai rinkdavosi beveik 3400 žiūrovų, o atkrintamosiose – keliais tūkstančiais daugiau. Neabejojame, kad šiais metais „Lietkabelį“ gyvai palaikys dar daugiau panevėžiečių. Laukia įspūdingas sezonas su gausiausiu šeštu žaidėju Panevėžio istorijoje“, - pasakojo T. Inčikas.

„Lietkabelis“ artėjančiame sezone žais ne tik LKL pirmenybėse, bet ir Europos taurėje bei Karaliaus Mindaugo taurėje. Pirmasis sezono mačas bus žaidžiamas rugsėjo 19-ąją „Cido“ arenoje prieš Utenos „Juventus“ komandą.