Savaitgalį Panevėžyje paaiškėjo Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai

2017-03-13

Savaitgalį „Cido“ arenoje vyko Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas. Jame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio bei Europos čempionatuose. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtose varžybose dalyvavo stipriausios Lietuvos šokėjų poros, o šventinėje programoje grojo vienas žymiausių pasaulyje Gardino filharmonijos šokių orkestras.

Šeštadienį vykusiose Lietuvos čempionato varžybose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėtojų titulą apgynė Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”). Sekmadienį vykusiame čempionate, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje čempionais tapo Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“).

Lietuvos sportinių šokių federacijos nutarimu, pasaulio čempionatuose Lietuvai atstovauja pirmą ir antrą vietą užėmusios poros, o į Europos čempionatą yra siunčiamos pirmos ir trečios vietos laimėtojos.

Visi čempionato rezultatai

Suaugusiųjų standartinių šokių grupė

1. Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

2. Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - „Editos Daniūtės šokių studija”)

3. Tomas Fainšil - Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

 

Grupėje varžėsi 11 porų.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupė

1. Jokūbas Venckus - Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”)

2. Dominykas Daukšas - Svetlana Azarova (Kauno „Sūkurys”)

3. Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite (Kauno „Kaspinas”)

 

Grupėje varžėsi 19 porų.

 

Jaunimo standartinių šokių grupė

1. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė   (Kauno „Sūkurys”)

2. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

3. Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”)

 

Grupėje varžėsi 25 poros.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupė

1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

2. Domantas Stanionis - Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”)

3. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė   (Kauno „Sūkurys”)

 

Grupėje varžėsi 23 poros.

 

Junių II standartinių šokių grupė

1. Kasparas Arys - Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina”)

2. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)

3. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

 

Grupėje varžėsi 15 porų.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupė

1. Augustinas Trinkus - Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Dileksa”)

2. Gustas Kirkliauskas - Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana”)

3. Markas Sabaliauskas - Marija Butenytė (Palangos „Svivelis”)

 

Grupėje varžėsi 22 poros.

 

Jaunių I standartinių šokių grupė

1. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus  „Vijūnas”)

2. Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis”)

3. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko  (Kauno „Kaspinas”)

 

Grupėje varžėsi 12 porų.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupė

1. Benas Mačiulskis - Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis”)

2. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)

3. Emilis Skripkiūnas - Ieva Skripkiūnaitė      (Alytaus  „Alemana”)

 

Grupėje varžėsi 12 porų.

 

Senjorų I standartinių šokių grupė

1. Tomas Rimkus - Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas”)

2. Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas”)

3. Saulius Ižganaitis - Laura Skamarakienė (Kauno „Kaspinas”)

 

Senjorų II + III standartinių šokių grupė

1. Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”)

2. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)

3. Stanislovas Česonis - Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas”)

 

Grupėje varžėsi 8 poros.

 

Senjorų II + III Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

1. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)

2. Audrius Blažys - Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”)