„Cido“ arenoje – šventinių renginių maratonas

2016-12-14

Kaip jau tapo įprasta, Panevėžio „Cido“ arena kalėdiniu laikotarpiu džiugins panevėžiečius ir miesto svečius spalvingais renginiais. Jau nuo šio savaitgalio žiūrovai kviečiami į šventinius muzikos ir šou vakarus. Visi jie bus skirtingi, tačiau vienodai įsimintini bei gniaužiantys kvapą.  

Pirmasis šventinis renginys „Cido“ arenoje įvyks šį šeštadienį, gruodžio 17-ąją. Garsiausias šalies dailiojo čiuožimo meistrų Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago duetas pristatys naująjį šou „Queen simfonija ant ledo“. Artistai šį kartą užsimojo padaryti tai, ko Lietuvoje dar nėra buvę – spektaklį ant ledo jie kurs kartu su būriu muzikantų ir dainininkų. Čiuožėjai šoks pagal grupės „Queen“ muziką, atliekamą Povilo Meškėlos, Ericos Jennings, Jeronimo Miliaus, Girmantės Vaitkutės bei simfoninio orkestro „Vilniaus Sinfonietta“.

Gruodžio 22 d. ypatingas vakaras laukia 1990-ųjų muzikos mylėtojų – nostalgišką vakarėlį „Cido“ arenoje užkurs atlikėjai Lian Ross, „Bad Boys Blue“, „LondonBeat“, kurių populiariausių kūrinių žodžius ne vienas puikiai prisimename.

Kitą dieną, gruodžio 23-ąją, krepšinio aikštelėje ietis sukryžiuos „Lietkabelis“ ir „Lietuvos rytas“. Krepšininkams bus ypatingai reikalinga panevėžiečių parama – pergalė garantuotų antrąją vietą LKL turnyro lentelėje ir komanda 2017-uosius pasitiktų dar neregėtose aukštumose.

Pirmąjį Kalėdų vakarą miestiečius į „Cido“ areną sukvies Donatas Montvydas, paruošęs įspūdingą koncertinę programą „Kalėdų TOP2“. Atlikėjas neslepia, kad tai bus ryškiausias jo projektas. Paties dainininko režisuojamame šou gerbėjai turės progą išvysti atkurtą „Eurovizijos“ konkurso pasirodymą su legendiniu salto. Koncerto metu taip pat skambės jau hitais tapusios dainos bei visiškai nauji, kelią į tarptautinį pripažinimą padedantys skintis kūriniai.

Antrąją Kalėdų dieną panevėžiečiai išvys labai pasiilgtą ir mylimą aktorių Rolandą Kazlą, kuris „Tokiame koncerte“ kartu su „Pakeleiviais“ pristatys „Tokį“ albumą.

„Aš ir mano Pakeleiviai esame dar labai jauni (visiems kartu beveik 3 metukai), nežinomi (kai kurie kažkur matyti), dainos negirdėtos, albumas nelauktas (tai jau tikrai). Tad manyčiau, „Toks koncertas” – puiki proga susipažinti iš naujo, šiuolaikiškai tariant, padaryti „restart‘ą“, susitikti akis į akį bei dovanoti dainas į ausį“, – taip apie savo naują projektą pasakoja Rolandas Kazlas.

Po švenčių, gruodžio 27-ąją, Panevėžio „Cido“ arena paskęs romantikoje – tą vakarą su „Winter Is Coming“ koncertine programa miestą aplankys jausmingasis „Leon Somov & Jazzu“ duetas. Leono Somovo elektroninių garsų valdymas, Jazzu vokaliniai pasažai, visada nuoširdi emocija, besąlygiškas dėmesys kokybei ir preciziškumas iki mažiausių detalių kiekvieną koncertą paverčia įsimintinu bei išskirtiniu. Ne veltui „Winter Is Coming“ sulaukė tokio didžiulio muzikos mylėtojų susidomėjimo.

Visą šventinį „Cido“ arenos laikotarpį vainikuos ir šilčiausiomis emocijomis į kitus metus palydės garsiausi Lietuvos atlikėjai gruodžio 30-ąją įvyksiančioje roko operoje „Jūratė ir Kastytis“. Didelėms scenoms pritaikytoje ir atnaujintoje operoje Aistė Smilgevičiūtė, Vaidas Baumila, Kostas Smoriginas, Povilas Meškėla ir daugelis kitų pasakos legendomis apipintą, lietuviško pajūrio meilės istoriją. Žiūrovai turės progą išgirsti, kaip garsiausios arijos skamba išskirtinai talentingų vokalistų lūpose, o akių neleis atitraukti įspūdinga scenografija, kostiumai bei Gyčio Ivanausko kurta choreografija.

„Sakoma, kad Kalėdos – stebuklų metas, jų bus galima pamatyti ir pas mus, –  šypsosi „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas. – Labai pakilia nuotaika ir puikiais renginiais palydime šiuos metus, per kuriuos turėjome tiek daug progų pakviesti panevėžiečius į svečius. Darbo kalendorius rodo, kad kiti metai bus nė kiek ne prastesni, ir pirmąja 2017-ųjų žvaigžde neabejotinai taps vasarį koncertuosiantis Kastytis Kerbedis. Panašu, kad gimtasis miestas kaip reikiant išsiilgęs šio atlikėjo, nes į jo pasirodymą gali greitai nebelikti  laisvų vietų“.

Kalėdinę nuotaiką galima pajusti jau „Cido“ arenos prieigose. Pastatą supantys šviestuvai šiemet buvo apraizgyti šviečiančiomis dekoracijomis ir tapo panašūs į mažųjų mėgstamus saldainius. Tradiciškai pagrindinį kalėdinį akcentą viduje – didžiąją eglę – savo rankų darbo žaisliukais papuošė A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų auklėtiniai.