Kontaktai

UAB "Panevėžio arena"

Parko g. 12, LT- 37310

Panevėžys

Juridinio asmens kodas: 300670950                                               

PVM mokėtojo kodas: LT100003148212                                             

A.S. LT254010041200529938

AB DNB bankas, b.k. 40100 

+370 45 440 252
+370 609 01038

info@cidoarena.lt

 


Klauskite

Jei turite klausimų užpildykite konktaktinę formą

Kontaktai pagal skyrius

GENERALINIS DIREKTORIUS

Tomas Inčikas

+370 45 440 252
​tomas@cidoarena.lt

GENERALINIO DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

Vilma Lipkienė

+370 45 440 252
​vilma@cidoarena.lt

FINANSŲ SKYRIUS

Inga Verpečenskytė

+370 45 440 252
inga@cidoarena.lt

APTARNAVIMO SKYRIUS

Roberta Gurskytė
Aptarnavimo skyriaus projektų vadovė

+370 45 440 252
roberta@cidoarena.lt

RENGINIŲ IR MARKETINGO SKYRIUS

Justina Meškevičiūtė
Renginių ir marketingo skyriaus vadovė

+370 45 440 252

+370 614 70138
justina@cidoarena.lt

ARENOS VALDYMO SKYRIUS

Linas Adamonis
Technikos skyriaus vadovas

+370 45 440 252
​linas@cidoarena.lt

TIKETA KASA